E-poe tegemine

E-poe valmistamine endale või ettevõttele toimub kiirelt ja lihtsalt.

E-poe tegemine endale või ettevõttele.

E-poe tegemine algab soovide, toodete ja visuaalide väljaselgitamisest. Peale selgete eesmärkide väljaselgitamist saame alustame e-poe loomisega vastavalt kokkulepitule.

Teeme Teiega tihedalt koostööd, et tagada soovitud lõpptulemus. Võimaldame arendusajaks vajalikud ligipääsud veebilehe arenduskeskkondadesse. See annab Teile igal ajahetkel võimaluse jälgida e-poe loomise tööprotsessi ning võimaluse anda jooksvalt tagasisidet valmivatele lahendustele.

E-poega saab ühendada Eesti pangalinke ning krediitkaardi makselahendusi. Samuti võimalus lisada erinevaid transpordiviise (Omniva ja Itella SmartPost pakiautomaadid, ise järgi tulemine jpm).

Meie loodud lahendustega on võimalus lihtsasti ka suuremas koguses tooteid sisestada ja muuta. Näiteks sobivad .xls, .xlsx või .csv kujul toodete ja andmete sisestamine.

E-poe ühendame Google otingumootoriga ning seadistame, et saaksite lihtsasti jälgida veebilehe statistikat. Otsingumootorite optimeerimine on üks osa meie tööprotsessist. E-poodi luues jagame ka erinevaid soovitusi, et Teie e-pood oleks kõrgemal kohal otsingutulemustes.

E-poed valmivad WordPress sisuhaldussüsteemil olevale WooCommerce lisamoodulile, mis annab võimaluse lihtsasti ka Teil pärast ise tooteid lisada ja muuta.

Peale e-poe valmimist koolitame ja loome juhendid iseseisvaks e-poe haldamiseks ning soovi korral pakume ka ise veebilehtede haldamise teenust.

E-poe tegemine ja loomine, kodulehe tegemine - Knowal

Meie kaudu e-poe tellimise eelised:

 • Uutele e-poodidele pakume 6 kuud veebimajutust TASUTA meie partneri Veebimajutus.ee juures.
 • Konsultatsioon uutele ja olemasolevatele e-poodidele on TASUTA.
 • Teeme Teiega pidevalt koostööd, et lõpptulemus tuleks soovitud.
 • Pakume võimalusena jälgida lihtsasti arendust.
 • Paindlik maksmine vastavalt Teie soovidele.
 • Pakume kliendituge ka peale veebilehe valmimist.
 • Loome juhendid e-poes lihtsamate muudatuste tegemiseks.

E-poe tegemine – 4 lihtsat sammu teostuseks

 • 1

  Kohtumine

  Kohtume Teile sobilikus kohas, arutame täpselt läbi soovid ning toome näited võimalikest lahendustest. Kirjeldame, kuidas näeb välja protsess.

 • 2

  Hinnapakkumine

  Kohtumise põhjal koostame e-poe arendamise hinnapakkumise, mis sisaldab kokkulepituid töid, ajaplaani ning töötasu.

 • 3

  E-poe arendus

  Teostame tööd varasemalt kokkulepitule. Jagame Teile arenduskeskkonda ligipääsud, et saakside näha tulemusi. Anname ka töödest tihedalt ülevaadet, et lõpptulemus vastaks soovitule.

 • 4

  Töö üleandmine

  Paigaldame e-poe Teie soovitud aadressile ning edastame kõik e-poega seotud materjalid. Soovi korral loome vajalikud juhendit lihtsamate muudatuste teostamiseks veebilehel.

Viimati valminud veebilehed

Võta meiega ühendust

Pakkumise saamiseks või lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust.